Tamirat ve Tadilat

Tamirat ve Tadilat

Tamirat ve Tadilat


Sarıgül Kurşun Kaplama, kurşunun sarılıp rulo haline getirildikten sonra işlenmesine kadar Türkiye’nin bütün şehirlerinin tek tek dolaşarak eski eserlerin, sarayların, hanların özellikle tarihi camilerin minarelerinin, kubbelerinin kurşun kaplama işçiliğini yapmıştır.


Kubbe kaplama, kurşun kaplama, cami ve minare kaplama hizmetlerinin yanı sıra tamirat ve tadilat hizmetini de müşterileri ile buluşturan Sarıgül Kurşun Kaplama'nın her noktaya ulaşım imkanı bulunmamaktadır. Sarıgül hastane röntgen oda duvar kaplamaları, camii kubbe minare alemi takma temin etme işlemleri, hamam han ve şadırvan kaplama işlemlerini gerçekleştirmektedir.


#kurşunkaplama #kurşunkaplamayaptırmak #kurşunkaplamafiyatları #camikaplama #minarekaplama #kubbekaplama #bakırkaplama #alüminyumkaplama #yurtdışıkaplama #kaplamafirmaları #kaplamafiyatları #kurşunkaplamafiyatları #sakaryakurşunkaplama #istanbulkurşunkaplama #ankarakurşunkaplama #izmirkurşunkaplama #antalyakurşunkaplama #malatyakurşunkaplama #bolukurşunkaplama #zonguldakkurşunkaplama #bursakurşunkaplama #afyonkurşunkaplama #düzcekurşunkaplama #sakaryaminarekaplama #sakaryacamikaplama #istanbulcamikaplama #istanbulkubbekaplama #minarekaplama